Odcinki programu

Zobacz terminy i bohaterów kolejnych odcinków Nowej Rewii Kabaretowej

„Nowa Rewia Kabaretowa” to wyjątkowy cykl programów rozrywkowych – obowiązkowa pozycja dla  każdego fana kabaretu. Wystąpią w nim najbardziej popularne zespoły, legendarni soliści i uzdolnione wschodzące gwiazdy estrady. Program nagrywany jest dla Nowa TV na scenie Teatru Capitol. To właśnie tu kabarety pokazały autorskie show, pełne telewizyjnych premier i sprawdzonych hitów, które zobaczycie na antenie debiutującej stacji Nowa TV.

Nowa Rewia Kabaretowa – Kabaret Skeczów Męczących

12 i 13 listopada, godz. 19.30


Kabaret Skeczów Męczących zaprasza na wyjątkowe show w Nowa TV. KSM przygotował program pełen najpopularniejszych, a także premierowych skeczy. Spektakl to podsumowanie ostatnich lat Kabaretu Skeczów Męczących, podczas których osiągnął on największą popularność, a telewizja i internet zapełniły się ich niezliczonymi hitami. To właśnie the best of KSM będzie największym atutem tego wydarzenia. Kabaret Skeczów Męczących słynie z improwizacji i niebywałej interakcji z fanami, stąd widownia, która zasiadła na publiczności Teatru Capitol była świadkiem niepowtarzalnego spektaklu, w którym sama odegrała niemałą rolę. Teraz czas, aby to wyjątkowe show zobaczyła cała Polska. Już 12 i 13 listopada o 19:30 the best of KSM w dwóch częściach do obejrzenia prosto z Twojej kanapy.

Nowa Rewia Kabaretowa – Kabaret Nowaki

cz. I  19.11.2016 godzina 19:30
cz. II 20.11.2016 godzina 19:30


„Moda na Nowaki” to wszystko co najlepsze w twórczości młodej, zdolnej i wybitnie energetycznej trójki zielonogórskich artystów. Najbardziej popularne postacie stworzone przez Nowaków pojawią się w kolejnym odcinku Nowej Rewii Kabaretowej.W skład kabaretu wchodzą Adrianna Borek – kobieta, potrafiąca wcielić się w każdą postać, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg – pełni energii, którą zarażają widownię. „Moda na Nowaki”  to dowód na to, jak popularnym i lubianym kabaretem jest obecnie ten zespół. W spektaklu kabaret przedstawia swoje największe hity i cały wachlarz absurdalnych i zaskakujących postaci, które są zabawną odpowiedzią na naszą codzienność. Program zaprezentowany podczas nagrania Nowej Rewii Kabaretowej w Teatrze Capitol to podsumowanie 10 lat pracy kabaretu.

Młodość i doświadczenie Nowaków procentują na każdym występie. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę. Kabaret Nowaki potrafi zarazić dobrym humorem najbardziej opornego widza. Przekonacie się o tym również przed telewizorami oglądając kolejny odcinek Nowej Rewii Kabaretowej.

Nowa Rewia Kabaretowa – Formacja Chatelet 

cz. I   26.11.2016 godzina 19:30
cz. II  27.11.2016 godzina 19:30

 


„Wojna Płci” w wykonaniu Formacji Chatelet to spektakl kabaretowy, który wymyka się wszelkim ramom w, które próbuje się wpisać  kabaret. Głównie dlatego, że jest to spektakl bardzo umiejętnie balansujący na cienkiej granicy kabaretu i rzeczywistości. Formacja pomysły czerpie z czegoś, co jest niekończącym się źródłem inspiracji – z życia! Dlatego ten spektakl rozśmieszy każdego, bo przecież każdy miał jakieś doświadczenia damsko -męskie. I nie zdziwcie się jak nagle, podczas oglądania „Wojny Płci” zobaczycie na scenie siebie. Spektakl jest stworzony i brawurowo zagrany przez krakowskie trio, Basię Tomkowiak, Michała Pałubskiego i Adama Małczyka. Teksty do piosenek napisał  znakomity poeta Michał Chludziński, muzykę skomponował Aleksander Brzeziński, a choreografią zajął się niezastąpiony Jean Pierre Papin.  Widowisko jest dopięte na ostatni guzik, świadczą o tym chociażby stroje, specjalnie uszyte dla Formacji przez Claudius Scisor. Program jest spójny i tematyczny, a co najważniejsze bardzo zabawny. Jeżeli chcecie pośmiać się z siebie, ale przede wszystkim pośmiać się z sensem to koniecznie powinniście zobaczyć „Wojnę Płci”. A wszystko to do zobaczenia w Nowej Rewii Kabaretowej.

Nowa Rewia Kabaretowa –  Kabaret Rak

3.12.2016 godzina 19.30


Kabaret Rak
Tym co wyróżnia  Kabaret Rak jest fakt, że na scenie używa gwary śląskiej bawiąc w ten sposób Polaków z każdego zakątka
kraju. Aktorzy kabaretu na scenie są bardzo autentyczni i sami bawią się tym, co robią. Pozwala im to nawiązać doskonały kontakt z publicznością i zagwarantować dobrą zabawę. Ich program nagrany w Teatrze Capitol dla Nowa TV to dynamiczny występ dla każdego, który serwuje wszystkim – niezależnie od wieku i upodobań – dużą dawkę szczerego śmiechu.

Nowa Rewia Kabaretowa –  Jerzy Kryszak

4.12.2016 godzina 19.30


Jerzy Kryszak
Któż nie zna Lecha Wałęsy, Andrzeja Leppera czy Adama Michnika w wykonaniu Jerzego Kryszaka! Jest mistrzem w naśladowaniu znanych osobistości i wkładania w ich usta ciekawych wypowiedzi. Jego występ jest gwarantem świetnej zabawy, pełnej inteligentnego komentarza do bieżących, nie tylko politycznych tematów.

Jako satyryk pierwsze kroki stawiał w audycji radiowej Andrzeja Fedorowicza, a potem Marcina Wolskiego, „60 minut na
godzinę”. W latach 1991-1993, wraz z Andrzejem Zaorskim i wspomnianym już Marcinem Wolskim redagował w TVP 1 „Polskie ZOO”. Teraz swój komentarz do bieżących wydarzeń i Polsce i na świecie przedstawia w Nowej TV.

Swoimi występami niejednokrotnie doprowadza publiczność do łez, jednak jego teksty nie dają się powtórzyć w formie dowcipu.
Dlatego występ Jerzego Kryszaka to obowiązkowa pozycja dla fana dobrej rozrywki, gdyż jest wybitną postacią polskiej sceny satyrycznej.

 

Nowa Rewia Kabaretowa – Katarzyna Pakosińska, Krzysztof Piasecki, Tomasz Jachimek

10 grudnia godz. 19:30


Przed nami odcinek trzech niezwykłych solistów: Katarzyna Pakosińska, Krzysztof Piasecki i Tomasz Jachimek, Trzy sceniczne osobowości, trzy kabaretowe style, troje charakterystycznych artystów, którzy rozbawią do łez.

Katarzyna Pakosińska– artystka kabaretowa, dziennikarka, aktorka i konferansjerka. Współzałożycielka i była członkini Kabaretu Moralnego Niepokoju. Szerokiej publiczności znana z bezpretensjonalnego uśmiechu i miłości do Gruzji. Prywatnie miłośniczka muzyki, podróży i czekolady.

Tomasz Jachimek jest instytucją zawierającą w sobie autora tekstów skeczy, monologów, piosenek, felietonów prasowych, audycji radiowych i wykonawcę tychże. Nie da się ukryć, że Tomasz Jachimek jest inteligentny, błyskotliwy i do tego zabawny. Ponadto jest uczulony na ludzką głupotę, co potwierdza w swoich trafnych monologach.

Krzysztof Piasecki twórczością estradową zajął się już na studiach. Zdobywał wszystkie możliwe nagrody na przeglądach kabaretowych. W latach 1973 – 1977 występował w programie radiowym „Studio 202” Andrzeja Waligórskiego. W 1976 roku zaczął zawodowo zajmować się satyrą. Od października do grudnia 1981 był członkiem kabaretu Pod Egidą z Warszawy. Solowo występuje od lat i od lat niezmiennie bawi publiczność w całym kraju. Błyskotliwie komentuje bieżące wydarzenia, opakowując je w liczne i śmieszne dygresje.

 Występ tej trójki solistów to niepowtarzalne show do zobaczenia jedynie w Nowej TV.

6. Nowa Rewia Kabaretowa – Andrzej Grabowski

11 grudnia, godz. 19.30


Talent komediowy znanego aktora sprawił, iż zaczął on występować na estradzie jako „Andrzej Grabowski Show”. W prześmiesznym programie kabaretowym prezentuje teksty znane i lubiane, ale także nowe – w dowcipny sposób komentujące bieżące wydarzenia. Wciela się przy tym w różne postacie, z czego najpopularniejszy jest góral – specyficznie postrzegający rzeczywistość.  Andrzej Grabowski to również znakomity wokalista. Cały wachlarz jego zaskakujących talentów do zobaczenia w Nowej Rewii Kabaretowej.

Nowa Rewia Kabaretowa – Kabaret Czesuaf, Kabaret Chyba

17 grudnia, godzina 19:30
18 grudnia, godzina 19:30


Kabaret Chyba to jedna z najzdolniejszych grup młodego pokolenia. Zwycięzca najważniejszych nagród na wszystkich kabaretowych festiwalach w Polsce. Od tamtej pory jest znany i ceniony zarówno przez publiczność jak i kabaretowe środowisko. Od stycznia 2016 kabaret tworzy trzech utalentowanych artystów: Piotr Gumulec, Jakuba Krzak i Krzysiek Wilkosz. Ale Kabaret Chyba to nie tylko świetni aktorzy, a także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji (czyli to, co publiczność lubi najbardziej). To także olbrzymie doświadczenie nabyte dzięki licznym występom z gwiazdami polskiej sceny kabaretowej – choćby udział w największej trasie koncertowej Polskiej Nocy Kabaretowej wraz Kabaretem Moralnego Niepokoju i Paranienormalnymi.

Kabaret Czesuaf – AAAatrakcyjni trzej mężczyźni z Poznania rozbawią każdą publiczność. Kabaret Czesuaf- profesjonalne, wszechstronne,geograficzne I sezonowo nieograniczone poprawianie nastrojów, wywoływanie uśmiechów, wprawianie w dobry humor. Oferują dobre żarty, zgrabne puenty oraz piosenki z dobrym tekstem I nienachalnym wokalem. Kabaret Czesuaf można porównać do szminki- jest na ustach wszystkich.

 Zapraszamy na program będący połączeniem tych dwóch kabaretowych sił – będzie się działo!

Producent wykonawczy

Bilety

14233882_1316754088334942_699041394_o
Bilety na nagranie można kupić w serwisie kulturairozrywka.pl

Oglądaj


Telewizja NOWA TV